Wiosenne paznokcie żelowe

Wiosna wkoło nas dlatego mam dla was wiosenne paznokcie żelowe. Delikatne wzorki na paznokcie żelowe wykorzystujące jasną zieleń, brąz, biały motyw kwiatowy, srebrny brokat oraz róż i kryształki. Wiosna to czas zmian i może warto coś zmienić w waszych paznokciach? Na topie są paznokcie żelowe, są one delikatne i w ogóle nie widać, że są sztuczne dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Jeśli jeszcze nigdy nie testowałaś paznokci żelowych to może warto tej wiosny spróbować.

Paznokcie żelowe to jedno, a drugie to wzorki na paznokcie żelowe. Czy to zwykłe, czy akrylowe czy żelowe paznokcie to same w sobie nie są niczym ciekawym, zainteresowanie wzbudzają dopiero w momencie, gdy pojawiają się na nich jakieś wzorki. Wzorki na paznokcie mogą być przeróżne, ja mam dziś dla was propozycję specjalnie na wiosnę. Mam nadzieję, że przypadnie wam ona do gustu i zrobicie sobie taki wzorki na paznokcie żelowe.

Wiosenne paznokcie żelowe choć wydają się skomplikowane to w rzeczy samej są całkiem proste. Mamy przeźroczystą podstawę i  końcówkę paznokcia zakończoną w brązowym kolorze. Przygotowanie tego metodą żelową wcale nie zajmuje dużo czasu. Najtrudniejszy jest tutaj sam wzorek. Musimy przygotować motyw kwiatka w białym kolorze z listkami również białymi oraz środkiem kwiatka w kolorze różowym. Na środku kwiatka umocowujemy również kryształek. Następnym krokiem w przygotowaniu tego wzorka na paznokcie żelowe jest zrobienie zielonych, białych i brokatowych pasków od kwiatków przez niemalże cały paznokieć. Na końcu dodajemy na paznokciu jeszcze kilka białych i brązowych kropek i voila – wiosenne paznokcie żelowe są gotowe.

Mam nadzieję, że spodobają wam się wiosenne paznokcie żelowe i z chęcią je przetestujecie na sobie. Te wzorki na paznokcie żelowe są delikatne i eleganckie, jednak nie aż nadto tak, że świetnie pasują również do codziennego wiosennego stroju. Te paznokcie żelowe niewątpliwie świetnie będą się komponowały z wiosenną sukienką w kwiatki. Serdecznie zapraszam do galerii naszych paznokci.