Tęczowe paznokcie żelowe

Tęczowe paznokcie żelowe to idealna propozycja dla wszystkich tych kobiet, które pragną być trendy tego lata. Kolorowe niczym tęcza paznokcie żelowe będą hitem lata 2011. Naprzemienne kolory, każdy paznokieć innego koloru to właśnie to, co powinna zrobić ze swoimi paznokciami latem 2011.

Paznokcie żelowe na lato 2011 to nie jedynie kwieciste wzorki, ale również i jednobarwne, ale przyciągające kolorami paznokcie żelowe wzorki. Tęcza na paznokciach to nie tylko paznokcie żelowe wzorki dla młodych dziewczyn, ale dla każdej kobiety, która tego lata pragnie być na topie.

Jeśli lubisz wyróżniać się kolorystycznie, planujesz nosić latem kolorowe stroje to te wzorki na paznokcie żelowe będą dla ciebie idealne. Najmodniejsze tego lata kolory dla paznokci właśnie zobaczycie na tych tęczowych wzorkach na paznokcie żelowe.

Wykonanie tych wzorków na paznokcie żelowe jest bardzo proste, bo nakładany jest tu tylko jeden kolor żelu na poszczególne paznokcie, a na koniec dodawana jest na górę warstwa żelu brokatowego, dzięki czemu paznokcie będą znakomicie mienić się na słońcu. Zamiast brokatu można również wykonać drobny kwiatowy wzorek na paznokcia w białym kolorze.

Teraz już zapraszam do przyjrzenia się tym wzorkom z bliska. Mam nadzieję, że przypadną wam one do gustu i chętnie takie wykonacie. Możecie również zrobić tak, że co drugi paznokieć będzie tego samego koloru, a niekoniecznie tak, że każdy inny. Taki wariant również okazuje się być na topie.

Bądź trendy tego lata i spraw sobie tęczowe paznokcie żelowe wzorki!!!