Paznokcie żelowe wzorki – serduszko

Dziś mamy dla was kolejne paznokcie żelowe wzorki tym razem będą to eleganckie paznokcie żelowe z serduszkami. Serduszka kojarzą nam się z miłością i czymś cukierkowym, jednak nasze wzorki na paznokcie żelowe nie będą mieć w sobie nic cukierkowego, a wręcz przeciwnie będą pełne powagi i elegancji.

Paznokcie żelowe wzorki mogą być różne – my przedstawiamy wam najciekawsze i najmodniejsze propozycje zarówno stylistów, jak i osób, które na codzień zajmują się wykonywaniem paznokci żelowych niekoniecznie mając w tym kierunku wykształcenie. Prezentujemy wam różne trendy – jedne bardziej, inne mniej eleganckie. Dziś mamy dla was propozycję, która z nazwy wydać może się bardzo cukierkowa, jednak w rzeczywistości są to bardzo eleganckie paznokcie żelowe.

Klasyczne połączenie czerni i bieli idealne do każdego stroju i każdej wieczorowej kreacji. Jeśli szukasz dość uniwersalnych paznokci żelowych to nasza dzisiejsza propozycja na paznokcie żelowe wzorki jest stworzona dla ciebie. Wykonanie tych wzorków zajmuje dość sporo czasu, ale naprawdę warto go poświęcić by móc cieszyć się znakomitymi wzorkami na paznokcie żelowe. Jak zauważycie potrzebny będzie biały żel i czarny, a także nieco srebrnobrokatowego. Uzupełnieniem całych wzorków są serduszka, a także drobne kryształki.

Wesela, chrzciny, roczki, firmowe bankiety to idealne okazje by wykonać sobie właśnie te paznokcie żelowe wzorki. Na pewno pozazdrości ci ich niejedna kobieta. Połączenie czerni i bieli to klasyka, która sprawdza się zawsze, a element serduszka na tych wzorkach dodaje im uroku i lekkości. Gorąco polecam te wzorki na paznokcie żelowe i zapraszam do przejrzenia naszej galerii paznokci.