Paznokcie żelowe krok po kroku na szablonie

Paznokcie żelowe można wykonywać na kilka różnych sposobów. Paznokcie żelowe krok po kroku – żel na tips już mieliście okazję prześledzić na naszym portalu, a teraz czas na kolejną metodę, a będzie to paznokcie żelowe krok po kroku na szablonie. Tworzenie tą metodą polega mniej więcej na tym samym z tymże zamiast tipsa mamy tutaj specjalny szablon.

Jeśli marzysz o pięknych i długich paznokciach to mamy rozwiązanie dla ciebie, a są nim paznokcie żelowe. W ostatnim czasie cieszą się one ogromną popularnością i niejedna kobieta pragnie je mieć. Tworzenie paznokci żelowych nie jest sprawą prostą, ale z naszą pomocą możesz zobaczyć jak to wygląda. Mamy dziś dla ciebie kurs przedstawiając paznokcie żelowe krok po kroku na szablonie. Dzięki niemu możesz zobaczyć jak cały proces wygląda, a także nauczyć się robić paznokcie żelowe.

Jeśli pragniesz zostać stylistką paznokci to nasze kursy są idealne dla ciebie. U nas znajdziesz szczegółowo opisany każdy krok, jaki należy wykonać, a wszystko to dodatkowo uzupełnia film, przedstawiający cały proces. Mam nadzieję, że dzięki nam robienie paznokci żelowych stanie się o wiele prostsze. Sprawdź już dziś jak zrobić paznokcie żelowe na szablonie.

Paznokcie żelowe krok po kroku na szablonie

 1. Zaczynamy od dezynfekcji rąk przy pomocy specjalnego płynu antyseptycznego
 2. Osuwamy skórki przy pomocy patyczka, jeśli robi się to trudno to warto zastosować płyn, który zmiękcza naskórek
 3. Matujemy płytkę paznokcia
 4. Oczyszczamy paznokieć odtłuszczaczem
 5. Nakładamy primer na cały paznokieć i wkładamy go na 10 sekund do lampy UV
 6. Teraz zakładamy szablon, w taki sposób, żeby końcówka paznokcia znajdowała się na szablonie i mocno do niego przylegała, po czym szablon lekko zawijamy w dół
 7. Nakładamy żel french tylko na końcówkę paznokcia na takiej długości jaką chcemy aby on miał i wkładamy paznokieć do lampy UV na 2 minuty
 8. Teraz nakładamy żel bazowy na resztę paznokcia i znów umieszczamy do na 2 minuty w lampie UV
 9. Zdejmujemy szablon
 10. Oczyszczamy paznokieć
 11. Matujemy paznokieć i go kształtujemy
 12. Na cały paznokieć nakładamy żel wykańczający i umieszczamy paznokieć w lampie UV na 1 minutę
 13. Dopracowujemy paznokieć “od spodu” za pomocą specjalnego sprzętu do matowania (co zobaczycie na filmie – ten krok można pominąć)
 14. Oczyszczamy paznokieć i możemy dodać na niego jeszcze specjalną oliwkę pielęgnującą.