Paznokcie żelowe 2012

Dotąd prezentowałam wam pojedyncze propozycje na paznokcie żelowe, a dziś mam coś nieco innego, a mianowicie będzie to zbiór wzorków na paznokcie żelowe, które proponują nam znani styliści, jako trendy na paznokcie żelowe wzorki w 2012 roku. Zapraszam serdecznie na prezentację.

Jest tyle różnych gotowych propozycji na paznokcie żelowe wzorki, że czasem nie wiemy co wybrać. Jeszcze więcej mamy w głowie własnych pomysłów, które czasem boimy się zrealizować, bo nie będą trendy. Dlatego też mam dziś dla was prezentację, która przedstawia różne trendy na paznokcie żelowe – już dziś możesz sprawdzić, czy twoje pomysły pasują, do któregoś z tych trendów.

Jak same zauważycie na prezentacji modne będą przeróżne wzorki na paznokcie żelowe od bardzo prostych i klasycznych, po naprawdę zaskakujące i niecodzienne, jak np. te, które zobaczycie na samym początku prezentacji. Co jeszcze będzie modne poza błyszczącymi szponami? Np. paznokcie żelowe wzorki z motywami kwiatowymi – trend, którego nie może zabraknąć wiosną i latem 2012. Nie zabraknie również delikatnych pastelowych paznokci żelowych, które idealnie będą pasowały na takie okazje jak ślub, jak i klasycznego frencha, który dopasuje się znakomicie do każdego typu stroju.

Paznokcie żelowe wciąż królują wśród wszystkich typów paznokci, dlatego też sądzę że taki zbiór trendów, które będą na topie w nadchodzącym nowym roku jest znakomitym źródłem inspiracji nie tylko dla osób, które chcą wykonać sobie paznokcie żelowe wzorki, ale też dla tych osób, które zajmują się tym zawodowo lub hobbystycznie. Mam nadzieję, że przygotowana prezentacja choć trochę was zainspiruje i rzuci światło na to, co warto zrobić z własnymi paznokciami i czy pomysły, które macie w głowach są godne realizacji.

Zapraszam do zapoznania się z pomysłami na paznokcie żelowe 2012.