Ciekawe propozycje na paznokcie żelowe wzorki 2012

Szukacie inspiracji na ciekawe, modne i intrygujące paznokcie żelowe na rok 2012, bo w końcu jeszcze trochę go nam zostało? To serdecznie zapraszamy na krótką prezentację, na której znajdziecie paznokcie żelowe, które będą modne jeszcze tego lata, a także w sezonie jesienno-zimowym.

Jeśli chodzi o propozycje na modne paznokcie żelowe jeszcze na lato 2012 to koniecznie warto zainspirować się kwiecistymi wzorami, nie zapominając dodać srebrzystych elementów chociażby w postaci brokatu. W srebrzyste elementy i błyszczące od brokatu szczególnie warto zainwestować w sezonie jesienno-zimowym.

Jeżeli chodzi o kolorystykę to paznokcie żelowe wzorki będą modne w różnych kolorach, szczególnym zainteresowaniem jednak cieszyć się będzie zieleń, fiolet i róż. Warto również pomyśleć nad klasycznymi paznokciami żelowymi typu french – czyli delikatny róż i biała końcówka.

Kobiety lubiące się wyróżniać mogą wybrać paznokcie żelowe wzorki np przyozdobione serduszkami, gwiazdkami, itp., bądź też wybrać ostre, długie paznokcie żelowe na pierwszy rzut oka przypominające szpony czarownicy.

A teraz zapraszam na pokaz : )